2017. augusztus 22. kedd
Menyhért,Mirjam napja van

2010

2010.
Junior World Trophy
Vecsés (HUN)

Csapat:

1. Magyarország   A.csapata

5. Magyaroroszág B.csapata

9. Magyarország   C.csapata

 

Egyéni eredmények:

ICKD kategória

Cl.1. korcsoport:
3. Tabajdi Ábel

Cl.2. korcsoport:
2. Érsek Anett
3. Dobrovitz András
8. Szajkó Liliána

Cl.3. korcsoport:

1. Hölle Martin
6. Genzwein Marina
9. Palkovics Dávid
10. Bodor Benjámin
14. Kollár Petra
15. Kenéz Fruzsina
16. Lehőcz Dávid

Cl.4. korcsoport:

9. Mátyás Márton
11. Simon József
13. Vörös Viktória

Cl.5. korcsoport:

1. Osztertágh Kristóf
6. Tímár Lili
9. Németi Vivien

FEI kategória egyes fogat:

3. ifj.Dobrovitz József
8. Mórocz Tamás
9. Vécsei Tibor

FEI kategória kettes fogat:
1. Rohr Máté
3. Kovács Zsófia
4. ifj. Karsay Sándor

ICKD kategória részletes eredményei  a fogatsport.hu nyomán itt!
FEI kategória részletes eredményei   a fogatsport.hu nyomán itt!



2009/2010.évi Fedett pályás OB:

Kettesfogathajtás:

  1. ifj.Dobrovitz József                     Vecsés                   (Vecsési LE)
  2. Kelemen Zoltán                          Etyek                     (KE-LA Team Etyek - EMPE)

Junior: (10-13 éves korcsoport egyesfogat)

  1. Hölle Martin                                Újhartyán                  (Gyémánt LP)
  2. Kollár Petra                                Lajosmizse                (EMPE)
  3. Szajkó Liliána                             Iszkaszentgyörgy     (EMPE)

Junior: (14-18 éves korcsoport egyesfogat)

  1. ifj.Dobrovitz József                     Vecsés                  (Vecsési LE)
  2. Vécsei Tibor                                Mór                       (EMPE)
  3. Mátyás Márton                           Dunavarsány         (EMPE)

Junior: (14-18 éves korcsoport kettesfogat)

  1. Kovács Zsófia                            Siófok                    (Siófoki LE)
  2. Rohr Máté                                 Tolna                     (EMPE)
  3. ifj.Karsay Sándor                       Farád                    (EMPE)

2010. OB:

Kettesfogathajtás:

  1. Dénes Mihály                             Kalocsa (Újtelek)     (EMPE)
  2. Osztertágh Kristóf                     Vecsés                    (Vecsési LE)
  3. Kovács Zsófia                            Siófok                      (Siófoki LK)

Négyesfogathajtás: -

Junior OB:

(10-11 éves korcsoport egyesfogat)

  1. Érsek Anett                                Vajta                         (EMPE)
  2. Szajkó Liliána                             Iszkaszentgyörgy     (EMPE)

(12-14 éves korcsoport egyesfogat)

  1. Hölle Martin                               Újhartyán               (Gyémánt LP)
  2. Kenéz Fruzsina                          Komádi                  (EMPE)
  3. Palkovics Dávid                          Csór                      (EMPE)

 

(14-16 éves korcsoport egyesfogat)

  1. ifj.Dobrovitz József                     Vecsés                     (Vecsési LE)
  2. Mátyás Márton                           Dunavarsány           (EMPE)
  3. Vörös Viktória                             Mélykút                   (EMPE)

(14-18 éves korcsoport kettesfogat)

  1. Rohr Máté                                 Tolna                     (EMPE)
  2. ifj.Karsay Sándor                       Farád                    (EMPE)
  3. -




Junior Pónifogathajtó Országos Bajnokság I.forduló

Pannonhalma,2010.április 23-25.

 

Eredmények:

Díjhajtás

Derby hajtás (maraton)

Akadályhajtás

Összetett

 
http://www.fei.org/http://www.lovasszovetseg.huwww.fogatsport.huwww.horse.races.huwww.horze.huwww.tanyacsarda.huhttp://www.single-driving.huhttp://www.stipaegyesulet.hu/www.fogathirek.huhttp://www.katonateam.huwww.soonfoto.huhttp://www.lovasok.hu/index.php?i=45497http://www.hippoevent.athttp://www.hoefnet.nl/http://www.kovatselektronika.hu/www.fogathajtas.rowww.mitrovgabi.huwww.lovasfoto.hu
 
 
© ELSŐ MAGYAR PÓNIFOGATHAJTÓ EGYESÜLET
www.ponifogat.hu